EJURIS - Vaša istota v neistote

Právo na život je základným ľudským právom a právne poradenstvo on-line je výsadou

 Otvárame pre Vás službu právneho poradenstva on-line

Naša spoločnosť vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti právneho poradenstva prichádza na trh v novej podobe. Inovovali sme našu službu, aby sme ušetrili Váš čas a peniaze. Profesionálne právne poradenstvo teraz môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek. Právne poradenstvo môže odteraz využívať on-line skutočne úplne každý.

Poskytujeme profesionalitu, individuálny prístup a flexibilitu

Tím skúsených odborníkov s viac ako 10 ročnou praxou v riešení právnych sporov Vám vždy ochotne poradí s každou Vašou požiadavkou. Služby právneho poradenstva poskytujeme nielen fyzickým osobám, ale aj podnikateľom. Každému z našich klientov garantujeme individuálny prístup, vďaka ktorému má právne poradenstvo šité presne na mieru. Pri zastupovaní našich klientov sa riadime etickým kódexom, profesionalitou a dodržiavaním obchodného tajomstva. Spoločnosť Ejuris je garantom profesionálneho právneho poradenstva on-line.

Ponuka služieb

Online poradenstvo si môže dovoliť každý

Online služba

Online služba

Poskytnutie 5 konzultácii za kalendárny štvrťrok a dodanie 1 návrhu vzoru právneho dokumentu za kalendárny štvrťrok.

Privátny sektor

Jednotlivec

 • poskytnutie 12 hod. konzultácií za kalendárny rok
 • dodanie 4 návrhov vzoru právneho dokumentu za kalendárny rok
 • preplatenie 4 úkonov právnej služby za kalendárny rok, maximálne však do výšky 80,00 €

Rodina

 • poskytnutie 24 hod. konzultácií za kalendárny rok
 • dodanie 4 návrhov vzoru právneho dokumentu za kalendárny rok
 • preplatenie 8 úkonov právnej služby za kalendárny rok, maximálne však do výšky 160,00 €

Rodina MAX

 • poskytnutie 36 hod. konzultácií za kalendárny rok
 • dodanie 4 návrhov vzoru právneho dokumentu za kalendárny rok
 • preplatenie 12 úkonov právnej služby za kalendárny rok, maximálne však do výšky 240,00 €

Firemní klienti

Remeslo

 • poskytnutie 40 hod. konzultácií za kalendárny rok
 • dodanie 12 návrhov vzoru právneho dokumentu za kalendárny rok
 • preplatenie 4 úkonov právnej služby za kalendárny rok, maximálne však do výšky 600,00 €

Firma

 • poskytnutie 80 hod. konzultácií za kalendárny rok
 • dodanie 20 návrhov vzoru právneho dokumentu za kalendárny rok
 • preplatenie 8 úkonov právnej služby za kalendárny rok, maximálne však do výšky 1 200,00 €

Ambulancia

 • poskytnutie 40 hod. konzultácií za kalendárny rok
 • dodanie 12 návrhov vzoru právneho dokumentu za kalendárny rok
 • preplatenie 4 úkonov právnej služby za kalendárny rok, maximálne však do výšky 600,00 €

Obec

 • poskytnutie 80 hod. konzultácií za kalendárny rok
 • dodanie 20 návrhov vzoru právneho dokumentu za kalendárny rok
 • preplatenie 8 úkonov právnej služby za kalendárny rok, maximálne však do výšky 1 200,00 €

Profesionálne právne služby Vás od tejto chvíle nemusia stáť celý majetok. Za právne poradenstvo a s tým spojený servis platíte paušálne, vďaka čomu ušetríte. Garantujeme Vám profesionálne právne poradenstvo ako aj individuálny prístup ku každému klientovi. Vyberte si službu, ktorá Vám sadne na mieru. Ak budete potrebovať ďalšie služby môžete si ich bez problémov doobjednať. Výhodou pre Vás je, že on-line platbou môžete začať využívať tieto služby okamžite.

Pripravili sme pre Vás tri základne balíčky služieb a to Jednotlivec, Rodina a Firma. Ak si predplatíte službu pre firmu, ale nevyhnutne potrebujete riešiť súkromný právny spor nemusíte hľadať ďalšieho advokáta. Stačí, ak si doobjednáte ďalšiu službu. Váš advokát Vám poskytne právne poradenstvo v každom prípade.

1. Ako funguje právne poradenstvo on-line

Zvoľte si balíček služieb. Zaregistrujte sa a získajte prístup na svoj osobný účet. S registráciou Vám radi pomôžu naši obchodní zástupcovia, ktorí Vám zároveň vysvetlia aj všetky potrebné podrobnosti. Prostredníctvom vytvoreného osobného účtu komunikujete s Vašim advokátom a zdieľate s ním všetky dokumenty potrebné pri riešení Vášho právneho sporu. Celá komunikácia na portáli právneho poradenstva je zabezpečená bezpečnostným kódom. Z tohto dôvodu nemusíte mať obavy o bezpečnosť Vašich dokumentov a diskrétnosť Vašej komunikácie. Všetko je bezpečné a dostupné on-line.

2. V osobnom účte právneho poradenstva nájdete všetko!

Každý registrovaný klient získa prístup na svoj osobný účet, prostredníctvom ktorého komunikuje so svojím advokátom. Klient ma vo svojom osobnom účte uložené a zálohované všetky dokumenty k právnemu prípadu. Klient tu zdieľa dokumenty zároveň so svojím advokátom. Na tomto účte je uložená aj fakturácia za právne služby. Týmto sa predchádza strate dokumentov a ich prípadnej duplicite. Systém je tak prehľadný a dostupný kedykoľvek a kdekoľvek.

3. Advokátsku kanceláriu máte u nás na paušál

Stačí sa zaregistrovať na našej webovej stránke, zvoliť si vhodný balíček služieb podľa Vašich potrieb a uzavrieť zmluvu. Váš osobný účet sa aktivuje prvou platbou. Všetko vybavíte on-line. Poplatky za vedenie účtu sa platia paušálne, pričom služby právneho poradenstva môžete využívať tak ako ich máte definované v balíčku. Ak by ste potrebovali službu navyše, môžete si ju doobjednať bez nutnosti zmeny Vášho pôvodného balíčka.

4. Dobrého advokáta sme našli za vás

Dobrého advokáta už viac hľadať nemusíte. U nás nájdete tých najlepších. V regiónoch máme tímy skúsených advokátov s viac ako 10 ročnou praxou v riešení právnych sporov. Vyberáme ich dôkladne na základe odborných referencií. Poradia Vám nielen v súkromných prípadoch, ale aj v legislatívnych aspektoch podnikania. Za Vašim advokátom už nemusíte chodiť osobne. Vďaka našej službe s ním môžete komunikovať bezpečne a on-line.

5. Najlepší majú informácie do 24 hodín

Vzhľadom na časté legislatívne zmeny a neprehľadnosť právnych výkladov sme si dovolili pre Vás pripraviť pravidelný profesionálny informačný servis. Len Vy budete dostávať aktuálne informácie, komentáre a výklady k legislatívnym zmenám s priamym dopadom na Vašu konkrétnu činnosť a podnikanie. V prípade neodkladnej právnej konzultácie môžete kontaktovať našu Hot-line linku 24 hodín denne.