Kto sme ?

Predstavenie spoločnosti
Sme fullservisová agentúra, založená v roku 2007. Imidž je pre každú spoločnosť veľmi dôležitý. Prezentuje ním svoje meno, služby, možnosti, úspechy. Na druhej strane si okolie aj na základe imidžu vytvára mienku a vzťah k spoločnosti či jej produktom. Aby sa docielil dokonalý imidž spoločnosti je potrebné premyslene vytvoriť a dodržiavať corporate identity. Našou snahou je hľadať riešenia aby, imidž pomáhal presadiť sa Vašej spoločnosti a produktom na trhu.

Pozrite si prehľad našich služieb: 

Corporate identity

 Corporate identity (firemná identita) znamená jednotný vzhľad a štýl firemnej komunikácie. Jej základný význam je pri budovaní značky, logotypu spoločnosti a jej produktov. Je preto dôležité vhodne navrhnúť značku spoločnosti a následne vypracovať zásady firemnej komunikácie (design manual). Preto túto časť firemnej prezentácie netreba podceniť. Prvým krokom je návrh logotypu.

Logo môže obsahovať text a grafický prvok. Pri tvorbe logotypu, tak ako aj pri dizajn manuáli, postupujeme s estetickým cítením s ohľadom na zameranie a činnosť spoločnosti a s ohľadom na univerzálnosť použitia loga v celej firemnej komunikácii.

Prejsť na stránku
Untitled
fir tlačoviny

Firemné tlačoviny

Patria medzi najdôležitejšie komunikačné kanály s verejnosťou. Je preto dôležité venovať ich vzhľadu primeranú pozornosť a obrátiť sa s návrhom a realizáciou na profesionálne grafické štúdio. K základným  firemným tlačovinám patria hlavičkové papiere, vizitky, obálky, poznámkové bloky, pečiatky, formuláre, výročné správy.

Prejsť na stránku

Grafické návrhy a tlač

Od myšlienky k finálnemu produktu, presne na mieru klientovi. Ponúkame Vám vytváranie a spracovanie grafických návrhov firemných tlačovín, katalógov brožúr, plagátov, letákov, obalovej techniky a realizáciu tlače pri použití najkvalitnejších technológií. Samozrejmosťou je následná produkcia.

Prejsť na stránku
tlačoviny
webdesign

Web Design

Pri tvorbe grafického návrhu sa zameriavame na jeho maximálnu použiteľnosť. Sledujeme najnovšie trendy aby sme dosiahli unikátny a inovatívny dizajn. Stránky sú navrhované tak aby sa prispôsobovali zariadeniam na ktorých sa zobrazujú.

Prejsť na web

Reklamné predmety

Neviete ako upútať pozornosť na Vašu spoločnosť? Ponúkame poradenstvo vo výbere predmetov pre konkrétnu kampaň a pestrý výber reklamných predmetov ako napríklad prívesky na kľúče, perá, zapaľovače alebo čiapky a tričká s možnosťou prezentovať sa formou potlače týchto predmetov logom spoločnosti alebo reklamným textom.

Prejsť na stránku
rekl pred
poleepy

Polepy áut

Chcete zjednotiť Vaše firemné vozidlá? Chcete na seba upozorniť aj na cestách? Firemné vozidlá môžu byť veľmi dobrým marketingovým nástrojom. Zrealizujeme Vám grafický návrh a následnú aplikáciu (polep) osobných vozidiel či dodávok. Polepom zároveň zvýšite ochranu laku auta.

Pre súkromné autá, motorky a pod. ponúkame možnosť kompletného polepu – zmeny farby, alebo polepenie vybraných častí. Všetko s použitím kvalitných fólií renomovaných výrobcov, predovšetkým 3M. Okrem lesklých a matných fólií si môžete vybrať aj so širokej ponuky karbónových, brúsených, metalických, perleťových a pod.

Prejsť na stránku

Informačné systémy

Informačné systémy  sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou menších či väčších budov, biznis centier, obchodných centier a pod. Navhrneme Vám Riešenie Vášho informačného systému s kompletnou realizáciou. Je pre nás samozrejmosťou zabezpečovať aj servis a aktualizáciu informačných systémov.

Prejsť na stránku
Untitled

Referencie

Naši spokojní klienti
referencie